VII Festiwal Piosenki Religijnej "Któż jak Bóg"

Tuligłowy - 16.06.2018 r.
Powrót na główną stronę FestiwaluZa nami II część VII Festiwal Piosenki Religijnej "Któż jak Bóg", który odbył się 16 czerwca 2018 r. w parafii przy Sanktuarium Niepokalanej Matki Dobrej Nadzieii w Tuligłowach. Na festiwal przybyło 15 uczestników (9 uczestników startowało w kategorii solowej i 6 uczestników w kalegorii zespołowej). Po modlitewnym rozpoczęciu festiwalu, powitaniu wszystkich uczestników przez organizatorów festiwalu, przywitaniu na góralska nutę przez dzieci przybyłe z Poronina, mikrofon przejęła prowadząca festiwal s. Dawida Ryll michalitka z Przemyśla, która prezentowała występujących na scenie poszczególnych uczestników. Po przesłuchaniu festiwalowym i Mszy św. którą koncelebrowali ks. Jerzy Sosiński - Ekonom Generalny Księży Michalitów i ks. Mariusz Marciniec gospodarz i kustosz Sanktuarium, uczestnicy festiwalu Wielbili Boga wspólnym śpiewem przygotowanym przez Alinę i Pawła Szykuła z Pruchnika. Od zakończenia przesłuchań upłynęło na tyle czasu ile Jury było potrzebnych do oceny uczestników. Po rozdaniu dyplomów uczestnictwa przez organizatorów, głos zabrał przewodniczący Jury ks. prof. Tadeusz Bratkowski. Jury w trzyosobowym składzie ogłosiło werdykt festiwalu:


Werdykt Jury VII Festiwalu Piosenki Religijnej "Któż jak Bóg" w Tuligłowach:
KATEGORIA SOLOWA:
Powiększenie i przejście do prezentacji I miejsce w kategorii solowej dzieci - Anna Stasińska z Poronina (małopolskie)
Powiększenie i przejście do prezentacji Wyróżnienie w kategorii solowej dzieci - Wiktoria Dorula z Poronina (małopolskie)
Powiększenie i przejście do prezentacji Wyróżnienie w kategorii solowej dzieci - Karolina Szostak z Poronina (małopolskie)

Powiększenie i przejście do prezentacji I miejsce w kategorii solowej młodzieży - Sabina Kułak z Humnisk (podkarpackie)
Powiększenie i przejście do prezentacji II miejsce w kategorii solowej młodzieży - Weronika Wierzbińska z Kosiny (podkarpackie)
Powiększenie i przejście do prezentacji III miejsce w kategorii solowej młodzieży - Karolina Zaręba z Przeworska (podkarpackie)

KATEGORIA ZESPOŁOWA:
Powiększenie i przejście do prezentacji I miejsce - Zespół "VITIS-17" z Tarnowa (małopolskie)
Powiększenie i przejście do prezentacji II miejsce - Zespół "Sound Angels" z Pruchnika (podkarpackie)
Powiększenie i przejście do prezentacji III miejsce - Zespół "Oratorium" z Przemyśla (podkarpackie)
Powiększenie i przejście do prezentacji Wyróżnienie - Schola "Serduszka" z Poronina (małopolskie)
Powiększenie i przejście do prezentacji Wyróżnienie - Zespół "Quiet Voices" z Pruchnika (podkarpackie)
Powiększenie i przejście do prezentacji Wyróżnienie - Zespół "Mizmor" z Rzeszowa (podkarpackie)


Powiększenie i przejście do prezentacji Jury przyznało nagrodę specjalną dla Klaudii Olejarz, solistki z zespołu "Quiet Voices" z Pruchnika

G R A T U L U J E M YZdjęcia z VII Festiwalu KjB w Tuligłowach  

Organizatorzy i Sponsorzy 7 Festiwalu "KjB w Tuligłowach"